Monodi

Türkiye bebek araç gereçleri sektöründe önemli bir yeri olan Monodi Ticaret, faaliyetlerine 2011 yılında ithalat ve ticaret yaparak başladı. Bebek gereçleri ve kamp ürünleri tedarikçisi olan firma, fonksiyonel, kaliteli ve uygun fiyatlı ürünleri, dürüst ticaret anlayışı sayesinde büyümesini başarılı bir şekilde sürdürdü. 2016 yılında önemli oranda yatırım yaparak mama sandalyesi, güvenlik kapısı, yatak bariyeri, demir ve alüminyum beşik ile kamp masa ve sandalyesi imalatının Türkiye’de öncülüğünü yaptı. Modern makinaları ve insan kaynağı sayesinde üretim kapasitesini her geçen yıl geliştiren ve imalattaki iddiasını kanıtlayan Monodi, dünya standartlarında ürünleriyle bebek pazarında kalitenin ve rekabetin artmasına katkı sağlıyor.  Monodi birçok saygın marka ile işbirliği yaparken online platformlarda da yoğun ilgi görüyor.

Vizyonumuz

Ürünlerini modern standartların ötesine taşıyan Monodi, saygın ve güvenilir bir bebek markası olarak dünya çapında kalıcı bir yer edinmeyi hedeflemektedir.

Misyonumuz

Monodi Ticaret, Türkiye’ye ve dünyaya arz ettiği kaliteli ve fonksiyonel bebek ürünlerinde “Made in Turkey” ibaresini gururla taşımayı en büyük misyonu haline getirmiştir.